"

Jaký byl Sport Ples Brno 2017?

24. 01. 2017 , aktualizace: 11. 11. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Sport Ples Brno 2017? Byl to mejdan!

Další ročník SPB, jak mu v týmu říkáme, je za námi. Byla fuška, dát to celé dohromady, ale téměř 500 sportovců a jejich přátel nám dokázalo, že to za to stojí.

Lidé byli skvělí a věřím, že si to opravdu užili. Letos jsme měli i šťastnou ruku s výběrem kapely večera - kapela Eremy hrála naprosto skvěle a fotografie, které pořídil Libor Zhoř, to jen dokazují.

V rámci doprovodného programu si mohli návštěvníci zpestřit chvilku oddychu pohledem na ukázku zápasu, gymnastiky, tance nebo crossfitu.

Tombolu jsme rozdali celou... a že jí letos bylo! Tímto posílám velké díky všem partnerům a sponzorům, bez kterých by se druhý ročník Sport Plesu Brno nemohl uskutečnit.

Poděkování patří také Michalu Chylíkovi a Petru Švancarovi, kteří s bravůrou a sportovní elegancí celým večerem provázeli.

Z emailů a SMS, které jsem od vás dostala, usuzuji, že se SPB 2017 líbil, a to mi dělá velkou radost a žene mě to dál. Věřím, že 3. ročník bude ještě o něco lepší než ty dva předchozí. Poznámek, co příště zlepšit, je zase mnoho :-)

Pokud i vás něco napadne, budu ráda, když mi to napíšete na: zuzana@lacrossebrno.cz.

A pokud jste si SPB 2017 opravdu užili, napište nám krátkou recenzi na našem facebookovém profilu.

Jménem celého týmu SPB vám děkuji a těším se již na třetí ročník.

P.S. Ale ještě letos se spolu uvidíme - tímto vás srdečně zvu 20. 5. na 4. ročníku festivalu brněnského sportu a zdravého životního stylu Brno v pohybu 2017, který se bude konat opět na krásném stadionu Sokolu Brno I.

Fotogalerie z SPB 2017 ZDE a z fotobudky ZDE.
 

S úctou
Zuzana Soukupová
ředitelka Sport Plesu Brno


Jinde na SrdceMoravy