"

PRINCIPY MYŠLENÍ aneb to ce se ve škole (a často ani doma) nenaučíte

22. 02. 2017 , aktualizace: 27. 02. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Pomocnou ruku při jejich řešení nabízí skupina lidí z různých odvětví, které spojuje snaha o zlepšování kvality lidí v České republice. Své znalosti a zkušenosti nabízejí formou přednášek v cyklu Principy myšlení. Tento unikátní projekt, který řeší problémy jednotlivce ve společnosti jako celek, začíná první přednáškou 27. února. Únor je věnován finanční gramotnosti, březen studijní diagnostice a tréninku paměti, duben zvládání stresových situací a květen metodám nenásilné komunikace.

Za projektem stojí brněnská nezisková organizace Kulturárium. Její zakladatelka Kateřina Eichlerová oslovila s nabídkou spolupráce odborníky, kteří vedle kariérního růstu využívají své znalosti a zkušenosti na pomoc druhým. Partnerem projektu je Masarykova univerzita, která poskytla prostor v budově Ústavu hudební vědy. Dalšími partnery jsou společnost KAVA TEAM, Prostor J4, Mindfulness Akademie, Mental Wiring, Centrum finanční gramotnosti Brno a Partners Financial Services.

Cílem cyklu přednášek je lidským způsobem seznámit účastníky s tím, že i malé změny v myšlení, komunikaci a návycích mohou udělat velkou změnu v jejich životě. Každá změna si však vyžaduje odpovědný přístup a trpělivost. Nic podstatného se nezmění ze dne na den. Proto Principy myšlení nejsou jen o přednáškách. Navazující workshopy slouží právě těm, kteří absolvují přednášky, aby jejich obsah nebyly jen prázdná slova. Jak organizátoři, tak přednášející věří, že se zažitými poznatky se podstatné kroky ke zlepšení kvality života podnikají snadněji.


27. 2. 2017 v 19:00 – Peníze a (nebo) život? – Radim Prokeš a Ing. arch. Daniel Šobáň, €FA™

27. 3. 2017 v 19:00 – Studijní diagnostika – poznej svůj studijní styl! – Bc. Libor Mattuš

24. 4. 2017 v 19:00 – Od stresu k vnitřní stabilitě – Ing. Jiří Turek

29. 5. 2017 v 19:00 – Základy nenásilné komunikace – Petr Sucháček a Petr Holík


Více informací: Principy myšlení


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI